Milliyet Sanat

Renk Şifresi

<< Önceki | Sonraki >>
Renk Şifresi Kitap Adı : Renk Şifresi
Yazar : Zeynep Tarhan Muslu
Yayınevi : Alfa Yayınları
Tür : Araştırma
Fiyat : -
Zeynep Tarhan Muslu, Alfa Yayınları’ndan çıkan ilk kitabı Renk Şifresi’yle kişisel renk skalanızı kalıcı olarak çözüyor! Hayatınız boyunca asla değişmeyen renk tonlarınızı nasıl bulacağınızı size “uygulamalı olarak” öğretirken sizi renklerin büyülü dünyasına doğru eğlenceli yolculuğa çıkarıyor.
Kitap Hakkında

 

Renk Şifresi parmak izi gibidir! Hayatınız boyunca asla değişmez. Onu görmezden gelmeyip onunla işbirliği yapmak, onu teknik olarak doğru tanımlayabilmek ve kullanmak muhteşem bir şeydir!

 

Nasıl mı?

Bu şifreyi bilmek hayatınızı çok kolaylaştırır, sizi hızlandırır, güzelleştirir ve enerjinizi yükseltir. Tasarrufludur, az para ve az zaman harcatır.

 

Renk Şifresi birçok konuyu çözer;

• Hangi tonda kıyafetler seçeceğinizi, bu kıyafetlerin formlarının nasıl olması gerektiğini, nasıl aksesuarlarla kombinleyeceğinizi, nasıl materyaller seçmeniz gerektiğini anlatır.

• Mücevherlerinizin ne tür taşlarla hangi tonda maden kullanılarak nasıl formlarda üretilmesi gerektiğini bilir.

• Bununla da kalmaz, saçınıza ve makyajınıza da karışır. Saçınızı nasıl kestireceğiniz, nasıl boyatacağınız, hangi tonda hangi renk uygulamalarını yaptırabileceğiniz.

•   Makyajınızın renk tonlarının yanı sıra uygulamasında nasıl olması gerektiği gibi konuları da bilir.

•  Bu da yetmez. Evinizin, ofisinizin, dekorasyonuna da karışır. Yapı malzemelerinden aksesuara varıncaya kadar nerede ne kullanmanız gerektiğini size anlatır.

 

Kısacası Renk Şifresi hayatınızdaki tüm renkli kararlarla ilgili ne “yapmanız” ve ne “yapmamanız” gerektiğini bilmenizi sağlar.
 

RENK ŞİFRESİ kitabı, renklerin dilini öğrenmek isteyenlerin ilk rehberi olacak!

Kendi gökkuşağınızı yaratmaya hazır mısınız? 
 

Tümü