Milliyet Sanat
Milliyet Sanat »Vitrindekiler »Kitap » Kendimden Biliyorum/Benim Dünyam Frida

Kendimden Biliyorum/Benim Dünyam Frida

<< Önceki | Sonraki >>
Kendimden Biliyorum/Benim Dünyam Frida Kitap Adı : Kendimden Biliyorum/Benim Dünyam Frida
Yazar : Ercan Akarsu
Yayınevi : Titanic Yayınları
Tür : Roman
Fiyat : -
"Sinema Emekçisi Türkan Şoray", "50 Yıllık Aşk" gibi kitaplarla ses getiren yazar Ercan Akarsu, bu kez romantik komedi denemesi ‘Kendimden Biliyorum/Benim Dünyam Frida’ ile okuyucuların karşısında.
Kitap Hakkında

Yazarın Titanic Yayınları’ndan çıkacak 11’inci kitabı hayatı rengârenk görünen bir kadının iç dünyasındaki gelgitleri anlatıyor. İlk sevme deneyimini tecrübeyle sabitleyen Feride’nin kendi yaşıtlarına vermek istediği onlarca mesajı satır aralarında saklıyor olması ise kitabın bir başka özelliği.

Frida ve Feride’nin Yaralı Masalı

Romanımın kahramanı Feride’yi yazarken, ilk aşkını yanlış bir kalpte harcayan genç bir kızın neler hissedebileceğinin hayalini kurduğunu söyleyen Akarsu, “Çektiği aşk acısıyla ve düş kırıklarıyla dünyaya izini bırakan Frida’yla, kendi karakterimi tanıştırdım. İkisini aynı masalda buluşturmanın hoş bir karşılaşma olacağına en başından beri inandım. Feride sevmek ve sevilmenin ne demek olduğunu yanlış bir kişide deneyimleyince Frida’nın hayalini görmeye başlıyor. İki aşk acısı çeken yaralı kadının masalı bu.” diyor.

Tümü