Milliyet Sanat
Milliyet Sanat »Vitrindekiler »Kitap » Jeff Bezos: Amazon Hissedarlarına Mektuplar

Jeff Bezos: Amazon Hissedarlarına Mektuplar

<< Önceki | Sonraki >>
Jeff Bezos: Amazon Hissedarlarına Mektuplar Kitap Adı : Jeff Bezos: Amazon Hissedarlarına Mektuplar
Yazar : Karen Anderson , Steve Anderson
Çevirmen : Yeşim Öksüzoğlu
Yayınevi : Epsilon Yayınevi
Tür : Felsefe
Fiyat : -
Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Amazon’un başarı sırlarını öğrenmek ister misiniz? En önemli adım risk almak… Ancak bunu kendi yararınıza nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, "risk almak" maliyetli (hatta felaket) olabilir.
Kitap Hakkında


Amazon CEO'su Jeff Bezos'un hissedarlara yazdığı; neden, ne zaman, nasıl risk aldığını ve başarıya ulaşma yollarını anlattığı yıllık inceleme mektuplarının analizi olan bu kitapta Amazon'da büyümenin kapısını açan anahtarın ne olduğunu öğreneceksiniz. Bezos’un son yirmi yıldır, her yıl yazdığı "Hissedar Mektupları" her işletme sahibine bir yol haritası olabilir. Bu mektuplar sayesinde onun gördüklerini görecek, düşündüklerini düşüneceksiniz ve sonra bunları daha önce aklınıza getirmediğiniz şekillerde kendi işinize uygulayacaksınız.

Yıllardır iş ve teknoloji dünyasındaki eğilimleri araştıran Steve Anderson, Jeff Bezos: Amazon Hissedarlarına Mektuplar’da Bezos’un Amazon hissedarlarına yazdığı mektupları derinlemesine inceliyor ve 14 Büyüme Prensibi'ni analiz ediyor. Eşzamanlı olarak kolaylıkla kavranacak ve neredeyse her iş alanına veya kuruluşa uyarlanabilecek bir dile çeviriyor.

Bu kitapta anlatılan Anderson’ın 14 Büyüme Prensibi’ni işinize uyguladığınızda, işinizi Amazon gibi büyütmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız.

 

Etiketler: Jeff Bezos
Tümü