Milliyet Sanat

Bu Benim Dünyam

<< Önceki | Sonraki >>
Bu Benim Dünyam Kitap Adı : Bu Benim Dünyam
Yazar : Lucy Keating
Yayınevi : Pena Yayınları
Tür : Sağlık
Fiyat : 24 TL
İlk gençlik romanı ile uluslararası başarı elde eden Amerikalı yazar Lucy Keating’in yeni romanı “Bu Benim Dünyam”, Pena Yayınları tarafından raflarda yerini aldı.
Kitap Hakkında

İlk kitabı Hayalperver’in özgün tarzıyla kendini genç okuyuculara sevdiren Lucy Keating, “Bu Benim Dünyam” da içten karakterleriyle bir kere daha eğlenceli ve sürükleyici bir gençlik aşkı hikayesi sunuyor.

 

Romanın ana kahramanı 17 yaşındaki Annabelle’nin hayatı mükemmeldir. Bir gün okulu ziyarete gelen bir yazardan ebeveynlerinin ayrılacağını duyar ve her şey altüst olur. Üstelik bu yazar Lucy Keating’in kendisinden başka biri değildir! Kendisini de romanının kahramanı yapan Keating, roman boyunca bir cambaz gibi gerçek ve kurgu arasındaki ince çizgide oynayarak hayatımızın ne kadarı bizim ne kadarı da başkaları tarafından yaratılıyor diye sorgulatıyor.

 

Pena Yayınları’ndan çıkan “Bu Benim Dünyam”, eğlenceli ve büyülü anlatımıyla genç okurları cezbediyor.

 

Yazar Hakkında:

Kaliforniya’da yaşayan yazar Boston’da büyüdü. Eğitimini Williams College’da tamamladı. Hâlâ sıkı bir New England’lıdır. Yazı yazmanın yanında Lucy’nin en büyük tutkusu müzik ve köpeği, Ernie. 

 

Kitap Hakkında:

Biri benim hayatımı yazıyor.
Dünyanın en garip şeyi olur. Kâğıttan bir uçak yavaşça pencereden içeri girer. Annabelle çok şaşırır. Uçak biraz havada süzülür ve sonra masasına konar. Kâğıdın üzerinde şunlar yazılıdır: Tam o anda Will, Annabelle’in kapısını çaldı, ona tam da o an istediği şeyi getirmişti. “Ah, kafa mı buluyorsun benimle?” der Annabelle. Bir süre sonra bir ses duyar.
Kapı çalıyordur. Tak, tak, tak...

“Okuyucular karakterleri gerçek hayattan birileriymiş gibi hissedecek!” - Publishers Weekly

“Farklı ve tatlı bir aşk hikayesi” ALA Booklist

Tümü