Milliyet Sanat

The Next Day Extra

<< Önceki | Sonraki >>
The Next Day Extra Albüm Adı : The Next Day Extra
Sanatçı : David Bowie
Şirket :
Tür : Rock
David Bowie’nin 2013 Mercury Ödülleri’nde “Yılın Albümü” adayı olan “The Next Day” in devamı niteliğindeki albümü “The Next Day Extra” kasım ayında yayınlanıyor
Albüm Hakkında David Bowie’nin 2013 Mercury Ödülleri’nde “Yılın Albümü” adayı olan “The Next Day” in devamı niteliğindeki albümü “The Next Day Extra” kasım ayında yayınlanıyor.

“The Next Day Extra” albümünde “The Next Day”de yer alan 14 şarkının yanı sıra daha önce yayınlanmamış 5 şarkı ve 2 remix yer alacak.

“Atomica”, “Born In A Ufo” ve “Like A Rocket Man” gibi daha önce yayınlanmamış yeni David Bowie şarkılarını içeren “The Next Day Extra” albümünde LCD Soundsystem’ın kurucu üyesi James Murphy imzasını taşıyan “Love Is Lost” remixi de yer alacak. Albümde yer alacak DVD’de ise “The Next Day”den 4 adet video klip bulunuyor.

10 Ekim’de Pitchfork’da online prömiyeri gerçekleştirilen remix; “Love Is Lost” (Hello Steve Reich Mix by James Murphy for the DFA), David Bowie hayranları bu remix’i şimdi Deezer’dan dinleyebilir ve şarkının yer aldığı “The Next Day Extra” adlı albümü iTunes’dan ön-sipariş edebilirler: http://smarturl.it/TNDE
Tümü