Milliyet Sanat
Milliyet Sanat » Haberler » Müzik » Zorlu PSM'de Mayıs konserleri devam ediyor

Zorlu PSM'de Mayıs konserleri devam ediyor

Zorlu PSM'de Mayıs konserleri devam ediyor17 Mayıs 2018 - 04:05
Zorlu PSM, Mayıs ayının son günlerinde birbirinden önemli isimleri ağırlayacak. Turkcell Platinium sahnesinde gerçekleşecek olan etkinliklerde Erkan Oğur, Dilek Türkan, Kalben ve Gökhan Kırdar sahne alacak.

TINGVALL TRIO - ERKAN OĞUR ANATOLIAN BLUES // 22 MAYIS 2018 // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 21.30

Erkan Oğur’un ve arkadaşlarının blues ve caz müziğin cevheri ile Anadolu’nun zengin tarihi ve geleneğini sentezlediği proje Erkan Oğur Anatolian Blues, Atlantis Yapım iş birliğiyle gerçekleştirilen Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında Zorlu PSM’de Tingvall Trio ile buluşuyor. Konserin bir bölümünde bir İsveç, bir Alman ve bir Kübalı’nın bir araya gelmesi ile caz dinlemeyenleri bile kışkırtan müzikleri ile Tingvall Trio, diğer bölümünde ise Erkan Oğur Anatolian Blues performansı ile benzersiz bir geceye imza atacak.

Bilet fiyatı: 1. Kategori: 100 TL, 2. Kategori: 80 TL

 

 

DİLEK TÜRKAN // 23 MAYIS 2018 // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 21.30

Türk müziği ekolünün ülkemizdeki en başarılı temsilcilerinden, müziğini bugüne kadar Batı Müziği Senfoni Orkestraları, caz ve geleneksel formatta birçok önemli sahneye taşıyan Dilek Türkan, yeni albümü “An” ile 23 Mayıs tarihinde Atlantis Yapım iş birliğiyle gerçekleştirilen Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında Zorlu PSM’de!

Bilet fiyatı: 1.Kategori - 80 TL // 2.Kategori - 60 TL

 

 

KALBEN // 29 MAYIS 2018 // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 21.00

Yeni nesil şarkıcı ve söz yazarı ekolünün ülkemizdeki en başarılı temsilcilerinden Kalben 29 Mayıs’ta Zorlu PSM’de! Dupduru sesiyle benzersiz hikayeler anlatan Kalben, öne çıkan canlı performanslarına bir yenisini Atlantis Yapım iş birliğiyle gerçekleşen Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında gerçekleştirecek.

Bilet fiyatı: 1.Kategori - 80 TL // 2.Kategori - 55 TL

 

 

GÖKHAN KIRDAR ‘OQ’ SHOW // 30 MAYIS 2018 // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 21.30

Gökhan Kırdar’ın “müzikle iyileşme” gösterisi 30 Mayıs’ta Zorlu PSM’de

Pop müziğimizin deneyimli ismi Gökhan Kırdar, 30 Mayıs’ta Atlantis Yapım iş birliğiyle gerçekleştirilen Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamıdna Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde farklı bir müzik şovuyla sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.“Yerine Sevemem”, “Yağmur” gibi unutulmayan şarkıları ve Kurtlar Vadisi, Haziran Gecesi, Yabancı Damat gibi başyapıt olmuş dizi müzikleriyle hayran kitlesi edinen Kırdar, 30 Mayıs’ta ilk kez sahneleyeceği konser, dans ve video sanatlarını bir araya getirdiği yeni projesi “SkyGen” ile müzikle iyileşmenin de deneyimleneceği farklı bir seçki ile sevenlerinin karşısına çıkacak.