Milliyet Sanat
Milliyet Sanat » Haberler » Müzik » Şehrin mekanları oylanacak

Şehrin mekanları oylanacak

Şehrin mekanları oylanacak26 Eylül 2019 - 07:09
Time Out dergisinin New York, Londra, Tokyo, Lizbon ve Paris’te büyük ilgi gören projesi şimdi İstanbul’u ele geçiriyor. “Love İstanbul” ile şehrin çok sevilen, gizli kalmış veya keşfedilmeyi bekleyen yeme-içme, kültür sanat mekanları, dükkanları ve tarihi hazineleri keşif haritasına, kırmızı kalplerle eklenecek.
Time Out İstanbul’un ödüllerle taçlandıracağı LOVE İSTANBUL projesi için geri sayım başladı… Poje, İstanbul’un 39 ilçesinde en sevilen yeme-içme, kültür-sanat mekanları, dükkanları ve kent simgelerini listeleyecek ve şehrin tarihine not düşecek. Bu dev birikim Time Out İstanbul yazarları, okuyucuları, semt elçileri, mahalle sakinleri ve mekan sahiplerinin katkılarıyla hazırlanacak. İlçeler en sevilen dükkan, sanat-kültür-etkinlik mekanı, aile-keyif-spor mekanı, kent simgeleri ve yeme-içme mekanı kategorilerinde yarışacaklar. Şehrin en popüler isimlerinden gizli kalmış kahramanlarına, İstanbul tüm güzelliğiyle bir kez daha başrolde olacak. Love İstanbul Ödülleri, İstanbulluların oyları ile sahiplerini bulacak. Heyecanla beklenen projenin tanıtım partisi ise görkemli bir sokak partisiyle şehrin popüler mekanlarından Setup’da gerçekleşti.
 
 
na partnerliğini Ford’un üstlendiği ve Birlikte Güzel’in desteğiyle gerçekleşen projenin diğer partnerleri ise Yapı Kredi’nin alışveriş deneyimini dijitalleştirerek kişiselleştiren ve kolaylaştıran mobil bankacılık uygulaması World Mobil ve Paha Biçilemez İstanbul ile şehirde alışılmışın dışında deneyimler sunan Mastercard.
 
 
Kazananları İstanbullular belirleyecek
Heyecanla beklenen Love İstanbul için aday gösterme ve oylama süreci 1 Ekim’de başlayacak. loveistanbulodulleri.com adresi üzerinden gerçekleşecek oylama, Kasım ayı sonuna kadar devam edecek.