Milliyet Sanat
Milliyet Sanat » Haberler » Müzik » Salih Dinçel IF PErformance Hall Beşiktaş'ta

Salih Dinçel IF PErformance Hall Beşiktaş'ta

Salih Dinçel IF PErformance Hall Beşiktaş'ta09 Ocak 2019 - 12:01
Müzisyen ve akademisyen Salih Dinçel'in yeni single'ı 'Mucize'nin lansmanı 16 Ocak akşamı IF Performance Hall Beşiktaş'ta yapılacak. Grup Gündoğarken şarkısı 'Mucize', Gürol Ağırbaş aranjesi, Ada Müzik etiketiyle müzikseverlerle yeniden buluşacak.
2017'de 'İnan', geçtiğimiz yıl da 'Kahveyi Kim Ismarlayacak?' adlı single albümleri ile büyük beğeni toplayan Salih Dinçel, müzik kariyerinde sağlam adımlarla ilerliyor. Akademisyen kimliğinin yanı sıra kendi şarkıları ve Türk müzik tarihine damgasını vuran isimlerin önemli eserlerine getirdiği farklı yorumlarla dikkat çeken Dinçel, yeni albümü 'Mucize'nin lansmanını 16 Ocak akşamı IF Performance Hall Beşiktaş'ta yapacak. Grup Gündoğarken'in 2000 yılında yayınladığı 'İstanbul Atina İstanbul' albümünde yer alan, söz ve müziği Burhan Şeşen'e ait olan şarkı, müzikseverlerle Gürol Ağırbaş aranjesi, Ada Müzik etiketiyle tekrar buluşacak.
 
 
Konserinde Fikret Kızılok'tan Barış Manço'ya, MFÖ ve Ahmet Kaya'ya kadar birçok sanatçının şarkılarını da seslendirecek olan Dinçel, dinleyicilere 'Mucize' bir gece yaşatacaklarını söyledi.