Milliyet Sanat
Milliyet Sanat » Haberler » Müzik » Joe Satriani İstanbul'a geliyor

Joe Satriani İstanbul'a geliyor

Joe Satriani İstanbul'a geliyor11 Haziran 2018 - 11:06
İstanbul Blue Night, BKM organizasyonuyla rock müziğin önemli isimlerini müzikseverlerle buluşturacak konser serisi 27 Temmuz’da dünyanın en saygın gitar virtüözlerinden Joe Satriani’yle başlıyor.
İstanbul Blue Night, 2018 yazının en unutulmaz konserleriyle yine olmazları olduracak. BKM organizasyonuyla düzenlenen konser serisinin ilkinde dünyanın en önemli gitar virtüözlerinden Joe Satriani, Mart 2018’de çıkardığı yeni albümü “Beyond the Supernova”nın ardından çıktığı dünya turnesi kapsamında, 27 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta sahne alacak.  Joe Satriani’nin heyecanla beklenen sahne performansının özel konuğu ise Türk Heavy Metal Müziği’nin köklü temsilcisi  Pentagram.  
 
 
27 Temmuz akşamı  meraklıları için benzersiz bir müzik ziyafeti yaşatacak olan Joe Satriani konserinin hemen ardından İstanbul Blue Night KüçükÇiftlik Park’ta; Ağustos ayında efsanevi Oasis grubunun kurucusu ve solisti Liam Galliger ile İngiliz alternatif rock grubu Starsailor’ı, Eylül’de ise Imagine Dragons’ı BKM organizasyonuyla ağırlayacak.
 
 
 
Tarih: 24 Temmuz 2018, 14 Ağustos 2018
Yer: KüçükÇiftlik Park 
Kapı Açılışı: 17.00
 
Etiketler: Joe Satriani  gitar  virtüöz  konser  İstanbul  bkm