Milliyet Sanat
Milliyet Sanat » Haberler » Müzik » Haluk Levent'ten Vadi Açıkhava performansı

Haluk Levent'ten Vadi Açıkhava performansı

Haluk Levent'ten Vadi Açıkhava performansı07 Ekim 2019 - 10:10
Türk Rock müziğinin en sevilen isimlerinden Haluk Levent bu yaz ikinci defa Vadi Açıkhava sahnesinde binlerce hayranı ile buluştu.
lardır kendisine sahnede eşlik eden ekibinin açılış yaptığı konsere Kaçış ve Ankara ile başlangıç yapan Haluk Levent, Deliler cover’ı ile devam etti. ‘Deniz Üstü Köpürür’ Muğla türküsünü seslendiren Levent’e zeybekler eşlik etti.
 
 
 
Neslican Tay için söylediği şarkıda duygusal anlar!

 

Kanser mücadelesine geçtiğimiz günlerde yenik düşen Neslican Tay için Elfida şarkısını söyleyen Haluk Levent hem ağladı, hem ağlattı.

 

Yüksek sahne enerji ile bir dakika boyunca konserde yerinde durmayan Levent, seyircilerin arasına girerek, hem şarkı söyledi hem de selfie çektirmeyi ihmal etmedi. Levent, ‘Uzun ince bir yoldayım’ı binlerce hayranı ile piyano eşliğinde söyledi.

 

26 yıllık müzik hayatının, 10 yeni şarkının yer aldığı 15. albümü ‘Tam Bana Göre’yi Pasaj&Garaj Müzik etiketiyle yayınlayan Haluk Levent, geçtiğimiz yaz Türkiye’nin birçok yerinde konserler verdi.

 

Kendi müzikal geçmişinde kullandığı her türden, kendini dinleyenlerin beğeni yelpazesindeki her renkten parçalar bulunan bu albüm için söylemeyi çok sevdiği şarkıları seçen Haluk Levent, bu albümü bundan sonraki çalışmalarında açılacağı yeni ufukların habercisi olarak görüyor.