Milliyet Sanat
Milliyet Sanat » Haberler » Müzik » Broadway Ataşehir’e taşınıyor

Broadway Ataşehir’e taşınıyor

Broadway Ataşehir’e taşınıyor24 Eylül 2019 - 01:09
“Hayata Sanat Kat” sloganıyla 2006’dan bu yana 3 dalda, 7 gün boyunca sanat eğitimi veren 37 SANAT MERKEZİ’nin yeni şubesi Ataşehir’de açıldı.

13 yıllık tecrübeyi Acarkent’in ardından şimdi de Ataşehir’e taşıyan Didem M. Argüden, bu yeni şubeyi piyanist Didem Oğuz ile birlikte hayata geçirdi. Her iki şubede de müzik eğitiminde, Milli Eğitim Bakanlığı, London College of Music ve Royal Academy of Music sertifika programları, balede ise Milli Eğitim Bakanlığı ve Vaganova sertifika programları uygulanacak.

 

37 SANAT MERKEZİ’nin Ataşehir şubesiyle ilgili konuşan iki piyanist Didem M. Argüden ve Didem Oğuz, “Sanat, çok disiplin ve özveri gerektiriyor. Amacımız, bireylere, özellikle de çocuklara, çaldıkları enstrümanı, öğrendikleri dansları, çizdikleri resimleri, ders olarak değil, evrensel bir dil olarak algılatmak.  Hedefimiz, ezberden uzak, araştıran, doğaçlama yapan, üreten ve belli bir süre sonra öğretmenden bağımsız deşifre edebilen öğrenciler yetiştirmek.  Bu vizyonla sürdürülen 37 SANAT MERKEZİ hikayesini şimdi de Ataşehir’de devam ettiriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dediler.

 

Avrupa ve Amerika’nın en popüler sertifika programları

Farklı yaş gruplarından, sanatla iç içe olmak isteyen herkese kapılarını açan 37 SANAT MERKEZİ, özenle seçilmiş konservatuvar mezunu öğretmenler eşliğinde, farklı dallarda haftanın 7 günü eğitim sunuyor.

 

Tüm ders programı ve eğitmenlere www.37sanatmerkezi.comadresinden ulaşmak mümkün.  37 SANAT MERKEZİ, dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasında dereceye giren London College of Music ve dünyaca tanınan Royal Academy of Music’in sertifika programlarınının yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürlüğü sertifikaları da vererek öğrencilerin sosyal aktivite puanlarının artırılmasını da sağlıyor.