Milliyet Sanat
Milliyet Sanat » Haberler » Müzik » Bozcaada'da festival zamanı""

Bozcaada'da festival zamanı""

Bozcaada'da festival zamanı""22 Temmuz 2019 - 01:07
College E.M.A tarafından, bu yıl ilk kez düzenlenecek olan “Summer Escape” katılımcılarına gittiği bölgeleri sadece keşfetmeyi değil, unutamayacakları deneyimler yaşamayı vaad ediyor.

75.yılını kutlayan Yapı Kredi ana sponsorluğunda ve Mercedes-Benz Türk iş birliğiyle gerçekleşecek yaz festivali, 3 gün boyunca misafirlerini müzik, eğlence ve keyifli deneyimlerle buluşturacak.

 

26 Temmuz Cuma akşamı, Pelagos Otel’de Alya’nın sahne alacağı Yapı Kredi Summer Escape’te; 27 Temmuz Cumartesi akşamı da pop müziğin sevilen isimlerinden Yalın, misafirleri doyasıya eğlendirecek. Müziğin yanı sıra happy hourlar, tadım etkinlikleri, workshoplar, bağ gezisi ve adanın popüler noktalarından olan Polente Feneri’nde günbatımına eşlik eden akustik müzik dinletisi gibi özel deneyimler de katılımcıları bekliyor.

 

“Bozcaada’da ben de olmak istiyorum” diyen tatil düşkünleri Yapı Kredi Mavi Karavan’a, Instagram üzerinden dijital otostop çekerek, “Summer Escape” eğlencesini doyasıya yaşamak için birbirleri ile yarışacak.

Etiketler: Bozcaada  Summer Escape