Milliyet Sanat
Milliyet Sanat » Haberler » Diğer » Bülent Eczacıbaşı ile Kitabı Üzerine Bir Söyleşi

Bülent Eczacıbaşı ile Kitabı Üzerine Bir Söyleşi

Bülent Eczacıbaşı ile Kitabı Üzerine Bir Söyleşi05 Kasım 2018 - 11:11
Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Yapı Kredi Yayınları tarafından yayımlanan “İşim Gücüm Budur Benim” kitabından ve kitabın yarattığı tartışmalardan yola çıkarak düşüncelerini okurlarıyla paylaşıyor.

“İşim Gücüm Budur Benim”hangi amaçla yazıldı? Kitap ile gündeme gelen “Türkiye’nin yeni hika^yesi”nden ne anlamalıyız? Bu hika^ye nasıl oluşturulmalı ve anlatılmalı? Dünyamız ne yönden değişiyor? Hangi yeni riskler ve fırsatlarla karşı karşıya kalacağız? Yeni paradigmaların ışığında, başta iş insanları olmak üzere, hepimize düşen yeni sorumluluklar neler? Yönetim, ekonomi, sürdürülebilirlik, toplum ve kültür-sanat alanlarında ülke olarak hangi konulara öncelik vermeliyiz? Gençler geçmişten hangi dersleri çıkarmalı, neleri hedeflemeli, kendilerini nasıl geliştirmeli? Ve en önemlisi, iyimser ve umutlu olmak için nedenlerimiz neler?

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, 7 Kasım 2018 Çarşamba günü, saat 18:30’da Loca’da gerçekleşecek olan Yazarın Gözünden söyleşisindeYapı Kredi Yayınları tarafından yayımlanan “İşim Gücüm Budur Benim” kitabından ve kitabın yarattığı tartışmalardan yola çıkarak, düşüncelerini okurlarıyla paylaşacak. Söyleşinin moderatörlüğünü Necmi Zekâ yapıyor.