Milliyet Sanat
Milliyet Sanat »Etkinlik »Guthrie Govan Masterclass

Etkinlik

  • Guthrie Govan MasterclassAtölye17 Nisan 2018 Salı | 20:30 Şehir: İstanbul Avrupa
    Adres: Zorlu Center PSM
    İletişim:
Etkinlik Hakkında
Dünyaca ünlü gitarist ve gitar eğitmeni Guthrie Govan, gitarda uzmanlık dersi “masterclass” için 17 Nisan’da Zorlu PSM’de!

Asia (2001-2006), GPS, The Young Punx, The Fellowship ve Erotic Cakes gibi müzik gruplarıyla adı anılan gitarist Guthrie Govan Guitarist dergisinin “Yılın Gitaristi” ödülüne layık görülmüştür.  Govan’ın elektro gitardaki virtüözitesi teknik ve farklı stillerdeki ustalığından gelmektedir. Müzisyenliği üzerindeki ilk etkileri Jimi Hendrix and Cream-era Eric Clapton’dan aldığını ve kendini blues rock background’undan geldiği şeklinde tanımlamaktadır. Guthrie Govan, aynı zamanda İngiliz dergi Guitar Techniques, Guildford Çağdaş Müzik Akademisi ve Brighton Modern Müzik Enstitüsü’nde ders vermekte olan dünyaca ünlü bir gitar eğitmenidir

17 Nisan’da Zorlu PSM’de gerçekleşecek olan etkinlikte, dünyaca ünlü gitaristten performansınızı arttıracak yeni teknikler öğrenirken aynı zamanda gitar heyecanınızı Govan ile paylaşacaksınız.

Kapı: 20.30
Guthrie Govan Masterclass: 21.00

- Atölyeye bilet satın alan müşterilerimizin biletleri sadece Guthrie Govan Masterclass etkinliğine giriş hakkı sağlamaktadır.

- Atölye biletleri 16 Nisan 2018 tarihinde gerçekleşecek Guthrie Govan feat Yiorgos Fakanas Group konserine giriş hakkı sağlamamaktadır.

Tüm Etkinlikler